فراهم کردن یک وعده غذایی رایگان برای گرسنگان در کمتر از یک دقیقه!

به پنج تست ساده پاسخ دهید،‌ هم دانش خودتونو در مورد معضل گرسنگی در دنیا افزایش می دید و هم یه وعده غذایی رایگان برای یه گرسنه فراهم می کنید. پاسخ صحیح دادن به سوالات اهمیتی نداره،‌ جواب صحیح رو بعد از هر تست بهتون نشون میده؛ آخرشم اسم و ایمیلتون را وارد کنید تا با نام خودتون یه گرسنه رو سیر کرده باشید، همش سرجمع یه دقیقه طول می کشه! این کار از طریق سایت برنامه جهانی غذا-سازمان ملل متحد صورت میگیره.

فراهم کردن یک وعده غذایی گرم برای یک کودک گرسنه:

http://quiz.wfp.org

فراهم کردن غذای مغذی برای یک خانواده آواره سوری برای یک روز:

https://quiz.wfp.org/syria

فراهم کردن یک وعده غذایی مغذی برای یک کودک در مدرسه:

http://www.wfp.org/mollyquiz


تست های جالب و بیشتری رو میتونید تو سایت برنامه جهانی غذا جستجو کنید که بعضی از اونا دوره ای هستند مثل این یکی که شاید بتونید جوایزی رو هم مثل آیپد برنده شید:

http://quiz.wfp.org/universities

این یکی که علاوه بر آموزش مطالبی درمورد طرح های تغذیه برنامه جهانی غذا در مدارس، تو قرعه کشی یه ساعت شرکت داده خواهید شد:

http://quiz.wfp.org/michaelkors

این ساعت توسط یک شرکت با برند جهانی فراهم میشه که با برنامه جهانی غذا در حال همکاریه و به ازاء فروش هر کدوم از اون سری ساعت ها که با شعار متوقف کردن گرسنگی در جهان تولید میشه، 100 وعده غذایی رایگان برای گرسنگان فراهم میشه. اطلاعات بیشتر در سایت خود شرکت و سایت برنامه جهانی غذا:

http://www.destinationkors.com/watch-hunger-stop
http://www.wfp.org/stories/michael-kors-watch-hunger-stop?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=enews-apr2013-test1


سایت برنامه جهانی غذا-انگلیسی:

https://www.wfp.org


سایت برنامه جهانی غذا-فارسی:


http://fa.wfp.org
/ 0 نظر / 30 بازدید